Видавництво Львівської політехніки

The Domino Attachment and Object Service (DAOS) is a new feature introduced in IBM Domino 8.5. DAOS is a mechanism which shares identical attachments between databases on the same Domino server. The benefit of DAOS is file size reduction. Any Domino database is eligible for participation in DAOS.

Domino Attachment and Object Service, DAOS, IBM, Lotus, Notes, Domino, СЕД, СУБД, система електронного документообігу, Львівська міська рада

Кирилленко В. Застосування технології Domino Attachment and Object Service (DAOS) для зберігання вкладених документів у системі електронного документообігу на базі СУБД Lotus Notes 9 / Володимир Кирилленко // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 128–129. – Бібліографія: 2 назви.