Інформаційний кіоск як новий інструмент у рекламній діяльності компанії

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

This article highlights the advantages and the technical characteristics of an informational kiosk as a new promotional tool in the promotional activities of companies, particularly in the company's activities «Freshpr», to establish effective communication with customers and consumers.

FreshPr, інформаційний кіоск, новий продукт, рекламна діяльність, технічні характеристики, клієнти, споживачі, «Народна аптека», pr-діяльність

Вовк Н. Інформаційний кіоск як новий інструмент у рекламній діяльності компанії / Наталія Вовк, Олег Гаргат, Лілія Керенович // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 181–182. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review