Вплив кута падіння теплового потоку на ефективність роботи геліоустановки

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

This article coves the results of investigation of solar radiation incoming on the solar collector. Dependence between orientations of the solar collector and efficiency of work of its system has been established. The results of the experimental researches of variable orientations of the collector on the heat rays are given.

solar collector, solar system, solar energetic, радіація

Шаповал С. Вплив кута падіння теплового потоку на ефективність роботи геліоустановки / С. Шаповал, О. Возняк, М. Янів // Геодезія, архітектура та будівництво : матеріали IІ Міжнародної конференції молодих вчених GAC-2009, 14–16 травня 2009 року, Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2009. – С. 111–112. – (Міжнародний молодіжний фестиваль науки). – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review