Видавництво Львівської політехніки

This article examines archival documents on issues of Lviv defence. These archival materials are kept in Central State Historical Archive in Lviv. The topicality of research lies in the fact that the archived documents are an important element for the analysis and study in order to address specific issues of Lviv defence in the middle of XIV – XVIII centuries.

архівний документ, формуляр, акти, канцелярія, діловодство

Білущак Т. Огляд архівних документів з обороноздатності Львова XIV–XVIII ст. та складові частини формуляра того часу / Тетяна Білущак // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 246–247. – Бібліографія: 3 назви.