Видавництво Львівської політехніки

The report analyzes the feasibility of setting limits the maximum speed on the public roads the first or second technical categories. It was carried out in situ monitoring of vehicle speed on the approaches to significant and most important cities. Based on the data based cumulative distribution curves speed.

Корчевський А. Щодо доцільності встановлених обмежень максимальної швидкості руху на підходах до значних та найзначніших міст / Андрій Корчевський, Сергій Янішевський // Проблеми з транспортними потоками і напрями їх розв’язання : збірник наукових праць : тези доповідей всеукраїнської науково-теоретичної конференції, 26-28 березня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Кафедра транспортних технологій. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 18-21. – Бібліографія: 3 назви.