Автоматизація обробки інкасованих монет

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

A structure and principle of action of submachine gun of sorting chinks and sorting-calculating submachine gun is described. A sorting calculating submachine gun is created on the basis of vibration bunker feeder with the system of account of chinks and packing them on party in the bank sacks. An account is carried out by method of the piece counting out.

Беспалов А. Л. Автоматизація обробки інкасованих монет / А. Л. Беспалов, В. С. Шенбор // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор. З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2004. – Випуск 38. – С. 13–16. – Бібліографія: 2 назви.