Видавництво Львівської політехніки

In this article an information model of organizing reporting documents for state examination board is presented.

державна екзаменаційна комісія, інформаційна модель, кваліфікаційна робота, звітні документи, захист

Романовська І. Інформаційна модель формування звітних документів державної екзаменаційної комісії / Ірина Романовська, Нестор Думанський // Інформація, комунікація, суспільство 2015 : матеріали 4-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2015, 20–23 травня 2015 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 190–191. – Бібліографія: 2 назви.