Застосування систем WMS в управління складськими операціями

Вибір і впровадження системи управління складом – тривалий навіть для невеликої компанії процес. У статті розглянуто принципи роботи і види WMS, а також особливості, на які необхідно звернути увагу під час її вибору. Choice and introduction of the control composition system – long even for a small company process. Principles of work and types of WMS, and also features on which it is necessary to pay attention at its choice, are examined in this article.

системи WMS, системи управління складом

Жук М. М. Застосування систем WMS в управління складськими операціями / М. М. Жук, А. Б. Білоус, Ю. Я. Ройко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 583 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 24-28. – Бібліографія: 4 назви.