Динаміка дробарки з пружним ротором

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Для дослідження роботи нових схем дробарок ефективнішим є використання математичних моделей. Методом числового експерименту визначений ступінь впливу параметрів машини і властивостей подрібнювального матеріалу на робочий процес і гранулометричний склад готового продукту. Запропоновані аналітичні залежності можна використовувати для розрахунку пружного кріплення бил роторних дробарок в проектно-конструкторських роботах. For study of operation of the new schemas of crushers more effective is usage of mathematical models. The method of numerical experiment determines an extent of influencing of arguments of the ambulance and properties of a crushing material on a working process and grain composition of a finished stock. The proposed analytical dependences can be utillized for accounts of a flexible mounting flapped of rotary crushers in design efforts.

Коруняк П. С. Динаміка дробарки з пружним ротором / П. С. Коруняк, В. М. Боровець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 94–96. – Бібліографія: 4 назви.