Сенсори та прилади для вимірювання магнітних полів в екстремальних умовах

Представлений неперервний ряд досліджень із створення оригінальних магнітовимірювальих засобів: теоретичні та експериментальні дослідження технології вирощування та легування напівпровідникових кристалів А3В5, дослідження їх електрофізичних властивостей та радіаційної стійкості, створення на їх основі мікросенсорів магнітного поля та магнітовимірювальних приладів, використання їх в техніці, космосі та устаткуванні фізики високих енергій. Presents continuous set of investigations and works on creation of original magnetic measurement facilities: theoretical and experimental investigations of A3B5 semiconductor crystal growth and doping technology, investigations of their electrophysical properties and radiation resistance, creation of magnetic field microsensors and measuring devices, their application in technique, outer space and high energy physics equipment.

Большакова І. А. Сенсори та прилади для вимірювання магнітних полів в екстремальних умовах / І. А. Большакова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 459 : Електроніка. – С. 29–49. – Бібліографія: 6 назв.