Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основании теоретических расчетов предложены методика и средства повышения точности нивелирования и класса с целью использования его для прецизионного нивелирования на геодинамических полигонах. Jn the basis of theoretical calculation the method and means of the increase of firstalass levelling accuracy with the purpose of the using it for the precision levelling on the geodynamic poligon was proposed.

Островський А. Л. Розрахунок очікуваної точності геометричного нівелювання та проектування програми робіт на геодинамічних полігонах / А. Л. Островський, П. Г. Черняга // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2001. – Випуск 61. – С. 101–107. – Бібліографія: 2 назви.