Сучасний стан нормативної документації в галузі термометрії

Thumbnail Image

Наведено результати аналізу відповідності нормативної документації в галузі контактної та безконтактної термометрії до сучасних вимог метрологічної практики. Приведены результаты анализа соответствия нормативной документации в области контактной и бесконтактной термометрии современным требованиям метрологической практики. The results of the analysis of compliance of the normative documentation in the field of contact and non-contact thermometry with the present requirements of metrological practice are given.

Назаренко Л. Сучасний стан нормативної документації в галузі термометрії / Л. Назаренко, Г. Горне, Р. Сергієнко // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівської політехніка», 2003. – Випуск 63. – C. 7–12. – Бібліографія: 43 назви.

Endorsement

Review