Розкрито механізм пошуку нових принципів середовищних, просторових, функціональних рішень засобами дизайну архітектурного середовища в конкурсному проектуванні Львівської архітектурної школи.

Кордунян О. П. Пошук нових принципів формально-образних і функціонально-просторових рішень в конкурсному проектуванні ІАРХ на початку ХХІ століття засобами дизайну архітектурного середовища / О. П. Кордунян, Г. М. Проскурякова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 568 : Архітектура. – С. 344–350. – Бібліографія: 7 назв.