Моделювання терапевтичного кола у випадку біорезонансної терапії

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено базову схему для розробки моделі електричного кола, що утворюється рід час проведення біорезонансної терапій. Представлено математичку модель даної схеми як чотириполюсника. Визначено вхідні та вихщні сигнали для моделі та залежність між ними.
Directed a base scheme for model development of electric circle generated under taking time of therapy bioresonance. Represented a mathematical model of given scheme as quadripole Defined the entrance and outgoing signals for model and dependence between them.

Процик В. І. Моделювання терапевтичного кола у випадку біорезонансної терапії / В. І. Процик, Т. І. Бардила, А. О. Мартинюк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 203–207.