Видавництво Львівської політехніки

Наведені результати параметричного синтезу автоматичних систем з цифровими ПІД-регуляторами та об’єктами високого порядку із запізненням за допомогою удосконаленого методу багатокритеріальної оптимізації. Доведена ефективність запропонованого методу, на основі якого розроблена інженерна методика, актуальна для практики автоматизації широкого класу промислових об’єктів. The results of parametric synthesis of automatic systems with digital PID controllers and higher-order objects with delay using the improved method of multiobjective optimization. Proved the effectiveness of proposed method on which engineering method is relevant to practice a wide class of industrial automation objects.

Ковела І. М. Синтез автоматичних систем з цифровими під-регуляторами та об’єктами високого порядку із запізненням / І. М. Ковела, О. С. Вітер, Ю. В. Яцук // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2011. – № 712 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. - С. 97-104. - Бібліографія: 11 назв.