Про розвиток метрологічної системи України

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Висвітлено становлення державної метрологічної системи (ДМС) України та її законодавчої основи, проблеми забезпечення єдності вимірювань. Розглядаються мета, стратегічні цілі та основні напрямки розвитку ДМС. Отражено становление государственной метрологической системы (ГМС) Украины и ее законодательной основы, проблемы обеспечения единства измерений. Рассматриваются цель, стратегические задачи и основные направления развития ГМС. Becoming of the state metrologichnoy system (SMS) of Ukraine and its legislative basis, problem of providing of unity of measurings is reflected in the article. A purpose, strategic aims and basic directions of development of SMS is examined.

Друзюк В. Про розвиток метрологічної системи України / Василь Друзюк // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 68. – С. 216–219.