Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто особливості проектування перетворювачів теплового потоку для дослідження нестаціонарних процесів теплообміну та різні їхні конструкції перетворювачів теплового потоку. Наведені рекомендації щодо конструювання та виготовлення ПТП з коректувальною термобатареєю. Показано переваги їхнього застосування у нестаціонарних процессах. Рассмотрены особенности проектирования преобразователей теплового потока (ПТП) для исследования нестационарного теплообмена и их различные конструкции. Даны рекомендации по разработке и конструированию ПТП с корректирующей термобатареей. Показано преимущество их применения в нестационарных процессах. The features of planning of heat flow meters are considered for research of transient heat exchange and different constructions of them. Recommendations are resulted on development and constructing of sensors with a correcting thermopile. Main advantages of their use in non-stationary processes are shown.

Особенности проектирования малоинерционных ПТП для исследования нестационарного теплообмена / Декуша Леонид, Воробьев Леонид, Грищенко Татьяна, Декуша Олег, Пархоменко Глеб // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 68. – С. 116–125. – Библиография: 7 названий.