2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

У статті запропонований спосіб використання дискретних моделей динамічних багатополюсників під час комп’ютерного моделювання електронних схем з допомогою сучасних САПР. Наведені алгоритми та результати їхньої програмної реалізації.
The article suggests a method to use the discrete mathematic models of dynamic multiports during simulation of electronic circuits using CAD. The algorithms and the results of their program realization are proposed.

Стахів П. Г. Комп’ютерне моделювання електричних кіл з багатополюсниками, описаними дискретними математичними моделями / П. Г. Стахів, Б. К. Мельник, С. Р. Троханяк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 440 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 54–59.