Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено методи розрахунку електричних параметрів декількох варіантів високочастотних симетричних схем на основі відрізків зв’язаних ліній передачі для трансформації на двох частотах опору навантаження у задане значення вхідного опору. The method for electrical parameters calculation of several types of dual-frequencies symmetric coupled-line impedance transformer are offered.

високочастотні симетричні схеми, електричні параметри, symmetric coupled-line, electrical parameters

Оборжицький В. І. Мікрохвильові двочастотні трансформатори імпедансу з симетричною структурою на основі відрізка зв’язаних ліній передачі / В. І. Оборжицький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 645 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 23-29. – Бібліографія: 13 назв.