Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In the article, propose mapping from UML class diagrams to SHOIQ of descriptive logic. Made approach through extension the UML notations by using stereotypes as close to semantic structures. Specified on the causes and problems that arise in such mapping.

UML, дескриптивна логіка, семантичний веб, валідація діаграм класів UML

Новицький О. Відображення класів UML до дескриптивної логіки для семантичного моделювання об’єктів / Олександр Новицький // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 62–63. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review