Thumbnail Image

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Особливості урбанізаційного процесу та закономірності історичного містотво-рення об’єктивно визначають місце історично сформованої мережі міст, містечок, фортифікаційних споруд Галичини щодо сьогоднішнього стану урбанізації та істо-ричного потенціалу Європи та України. Ця мережа визначає можливі шляхи урбанізаційного розвитку регіону та є чинником активізації різних сфер економіки, зокрема туристичного розвитку.
The specificity of the urbanization process and laws on historical urban development determine the place of the historically established network of cities, towns and fortification structures of Halychyna in today’s stage of urbanization and historical potential of Europe and Ukraine. This network, on the other hand, determines possible ways of the region urbanization development and is subject to different economical processes, including the tourism development.

урбанізаційний процес, мережа міст, фортифікаційні споруди, місто, містечко, історичний потенціал, Галичина

Петришин Г. П. Мережа історичних елементів розселення – малих міст, містечок, фортифікаційних споруд – як чинник активізації туристичного розвитку Галичини / Г. П. Петришин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 531 : Архітектура. Архітектура і туристичний бізнес. — С. 80–85.

Endorsement

Review