Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Побудовано повний однозначний розв’язок однорідного рівняння амплітуд в прямокутній області а х b для некратних коренів відповідних характеристичних рівнянь. Докладно розглянуто власні коливання ортотропної прямокутної пластини, затиснутої по усьому контуру. Отримано формулу циклічної частоти і трансцендентні рівняння власних частот коливання пластини в напрямках координатних осей для випадку симетричних і кососиметричних головних форм.

Мартинович Т. Л. Гармонійні коливання прямокутної прямолінійно-ортотропної пластини, затиснутої по всьому периметру / Т. Л. Мартинович, Б. Т. Мартинович, О. В. Лобова // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 441 : Теорія і практика будівництва. – С. 131–136. – Бібліографія: 3 назви.