Видавництво Львівської політехніки

This paper presents information support of regional archive and document storage. Essence informational archives.

запит, архівні документи, довідково-інформаційний фонд, служба науково-технічної інформації, інформатизація

Мельник Н. Інформаційне забезпечення працівників районного архіву з організації зберігання документів / Надія Мельник, Олександр Марковець // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 300–301. – Бібліографія: 3 назви.