Видавництво Львівської політехніки

Automated information resources are essential for organizing, analyzing, monitoring monuments of ancient city. This resource is automated database. This will enable getting the correct and rapid data will make it possible to properly prioritize, prevent degradation and ensure protection of data manipulation.

пам’ятка архітектури, реєстр пам’яток, база даних, облік, контроль, пам'яткоохоронний статус

Ярка У. Значення автоматизованих інформаційних ресурсів для аналізу та контролю пам`яток старовини Львова / Уляна Ярка, Ольга Курило // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 246–247. – Бібліографія: 4 назви.