Формування електронного архіву наукових публікацій Львівської політехніки

Authors

Видавництво Львівської політехніки

Матеріали Національного університету «Львівська політехніка» до конкурсу інноваційних розробок у номінації «Сучасні програми, інноваційні підходи та рішення для підвищення якості освіти» розкривають досвід Університету з формування концепції, впровадження та використання нових електронних комунікативних засобів для забезпечення науковців, аспірантів та студентів доступом до наукових, навчальних та методичних документів, упровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у Науково-технічній бібліотеці та створення електронного наукового архіву.

Формування електронного архіву наукових публікацій Львівської політехніки : п’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2014» / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; [укладачі: В. А. Павлиш, Д. В. Федасюк, А. Г. Загородній, Д. О. Тарасов, А. І. Андрухів ; за загальною редакцією Ю. Я. Бобала]. – Львів ; Київ : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – 20 с.