Кількісне оцінювання впливу повідомлення на активність учасників соцмереж

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

We discovered a method of quantitative evaluation of the impact of the message on the activity of members of a certain social network. It is to determine the coefficient of spreading information that characterizes the activity of spreading the message in a particular period in the defined social network.

Соціальні мережі, поширення інформації, медіа-віруси, інформаційний простір, вплив на аудиторію

Захарченко А. Кількісне оцінювання впливу повідомлення на активність учасників соцмереж / Артем Захарченко // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 46–47.

Endorsement

Review