Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Предложен вариант алгоритма фильтрации по Калману с использованием разложения фазового вектора динамической системы по собственным векторам переходной матрицы, позволяющий значительно сократить объем вычислений. Сделаны выводы. There are proposed the variant of filtration after Kalman with using of phase decay of dynamic system vector by own vectors transitive matrix, which allows to decrease noticeably the amount of computation. The conclusions are completed.

Корольов В. М. Варіант фільтра калмана для отримання оцінок компонент фазового вектора динамічної системи / В. М. Корольов // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2001. – Випуск 61. – С. 70–72. – Бібліографія: 2 назви.