Використання БД для оптимізації роботи з документами підприємств у сфері послуг

Видавництво Львівської політехніки

In theses analyzes the role of databases and communication technology in modern society. Described as a modern data warehouse used to work with documents in various fields, particularly in services. And consider the database as an organized array of organizations.

сфера послуг, оптимізація підприємства, інновації, інформаційні технології, база даних, СУБД

Ярка У. Використання БД для оптимізації роботи з документами підприємств у сфері послуг / Уляна Ярка, Юлія Василевська, Роксолана Кохановська // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 99–100. – Бібліографія: 7 назв.