Оцінка об’ємної пошкодженості бетону на різних стадіях розвитку руйнування

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано методику кількісної оцінки об’ємної пошкодженості бетону, яка полягає у визначені її акусто-емісійної міри. Перевірку основних теоретичних положень методики виконано на експериментальних дослідженнях руйнування бетонних кубів з різних типів бетонних сумішей і з одночасним записом сигналів акустичної емісії.
The method of quantitative estimation of volume damages in concrete consisting in determination of its acoustic emission measure is proposed. Verification of principal theoretical grounds of the method is conducted during experimental researches of concrete cubes fracture of the different types of concrete mixtures with the simultaneous recording of acoustic emission signals.

Скальський В. Р. Оцінка об’ємної пошкодженості бетону на різних стадіях розвитку руйнування / В. Р. Скальський, Ю. Л. Лотоцький // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 155–161.