Побудова системи ведення бухгалтерського обліку

Видавництво Львівської політехніки

This article is about the problem of implementation of automation of accounting. Software, created for these purposes, has many advantages as well as disadvantages – it makes the company’s management to pay more attention to the choice of the software that would meet not only his requirements, but also would make possible to reduce the cost of its implementation.

бухгалтерський облік, програмне забезпечення, підприємство, система, автоматизація

Басюк Т. Побудова системи ведення бухгалтерського обліку / Тарас Басюк, Василина Мицак, Віктор Одарченко // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 180–181. – Бібліографія: 2 назви.