Зміна часу прийняття адекватного рішення водієм у лабораторних умовах

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Determined driver's reaction time in simple and complex situations in the laboratory. Analyze components of the reaction time and found that the time of decision making driver plays an important role in ensuring safety.

Ковалишин В. Зміна часу прийняття адекватного рішення водієм у лабораторних умовах / Володимир Ковалишин, Роман Мухар, Роман Цір // Проблеми з транспортними потоками і напрями їх розв’язання : збірник наукових праць : тези доповідей всеукраїнської науково-теоретичної конференції, 26-28 березня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Кафедра транспортних технологій. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 137-138. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review