Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто питання управління дебіторською заборгованістю з погляду впливу на ліквідність і прибутковість підприємства. Досліджуються особливості формування кредитної політики підприємства. In this article the question of management an account receivable is considered from the point of view influence on liquidity and profitability of enterprise. The features of forming of credit policy of enterprise are investigated.

питання управління, кредитна політика, article the question, credit policy

Нашкерська М. М. Управління дебіторською заборгованістю у структурі оборотного капіталу підприємства / М. М. Нашкерська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 647 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 136–140. – Бібліографія: 3 назви.