Актуальні компетенції вітчизняних фрілансерів на ринку праці

Видавництво Львівської політехніки

Given research examines the problem of information and communication competencies freelancers in labor market. Effect of different trends of information technology on freelancing. Analysis basic freelance exchange.

комунікація, фріланс, фрілансер, професійна компетентність, професійна етика, іншомовна підготовка, командна робота, колективне документування, біржі фрілансу

Химиця Н. Актуальні компетенції вітчизняних фрілансерів на ринку праці / Наталія Химиця, Руслана Паздерська // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 118–119. – Бібліографія: 6 назв.