Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The method for determining the parameters of passenger movements using data of users of mobile communication. An algorithm for constructing the matrix flow movement subscribers in the city.

Білоус А. Алгоритм розрахунку пересувань мешканців міста з використанням масиву даних трансакцій систем стільникового зв’язку / Андрій Білоус, Інна Демчук // Проблеми з транспортними потоками і напрями їх розв’язання : збірник наукових праць : тези доповідей всеукраїнської науково-теоретичної конференції, 26-28 березня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Кафедра транспортних технологій. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 82-84.

Endorsement

Review