Комунікативна роль соцмереж в організації Євромайдану

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

The communicative role of social networks in self-organizing Ukrainian citizens during Euromaidan is analyzed in the article. Groups of various activities are investigated. Their influence on the course of political events is determined.

Євромайдан, соціальні мережі, самоорганізація, комунікативна роль, групи в соцмережах

Каменська І. Комунікативна роль соцмереж в організації Євромайдану / Ірина Каменська // Інформація, комунікація, суспільство 2014 : матеріали 3-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2014, 21–24 травня 2014 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем і мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 42–43. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review