2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описані результати експериментальних досліджень зворотного потоку під час подачі повітря в приміщення плоскими настильними струминами. Побудована відповідна номограма, а також отримані аналітичні розрахункові залежності. Показана висока ефективність застосування запропонованої схеми повітророзподілу в технологічних приміщеннях.
In this article the results of reverse flow at air distribution by flat spread jets experimental investigations are presented. Adequate chart is composed, analytic equations are also obtained. By these results high efficiency of proposed air distribution scheme using in technological rooms is shown.

Возняк О. Т. Особливості розрахунку зворотного потоку під час подачі повітря плоскими настильними струминами у маловисотних технологічних приміщеннях / О. Т. Возняк // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 545 : Теорія і практика будівництва. — С. 20–25.