Політика Європейського Союзу стосовно України

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

In the report it is a question of making of a new policy of EU concerning Ukraine and dependence of such policy on several criteria: external relations of EU and the Russian Federation, and also economic relations of Ukraine and EU and an internal political component.

European region, eurointegration intentions, the general safety, stability

Станкевич К. Політика Європейського Союзу стосовно України / Кристина Станкевич // Гуманітарні та соціальні науки : матеріали I Міжнародної конференції молодих вчених HSS-2009, 14–16 травня 2009 року, Львів, Україна / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – С. 177–178. – (Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review