Сексуальне рабство, жорстоке поводження і інші форми насильства

Thumbnail Image

Національний університет „Львівська політехніка”

У статті висвітлено проблеми, які важким тягарем повисли над Україною. Хоча держава здійснює захист людини від усіх форм фізичного і психічного насильства, образи, недбалого жорстокого поводження з нею, експлуатації, включаючи сексуальні зловживання, але про вирішення проблеми говорити ще рано.

експлуатація, насильство, сексуальне рабство, торгівля людьми, жорстоке поводження з дітьми

Літвіщенко О. Сексуальне рабство, жорстоке поводження і інші форми насильства / Олексій Літвіщенко // Студентська молодь і науковий поступ : матеріали VI Міжвузівської щорічної наукової студентської конференції / Львівський університет бізнесу і права ; за редакцією доктора економічних наук, професора Л. А. Янковської. – Львів, 2009. – C. 151–158. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review