Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведені результати розроблення та дослідження нових прогресивних методів нарізання та поверхневого зміцненняциліндричних зубчастих коліс. Показано можливість суттєвого підвищення продуктивності зубообробки, точності та фізико-механічних властивостей робочих поверхонь зубів. The results of mining and study of new progressive methods of grooving and surface hardening strengthening) of cylindrical cog-wheels are indicated. The possibility of an essential raising the productivity of cutting of the cylindrical cogwheels, fidelity and mechanical characteristics of working surfaces teethis rotined.

Афтаназів І. С. Прогресивні методи нарізання та поверхневого зміцнення вінців циліндричних зубчастих коліс / І. С. Афтаназів, І. Є. Грицай, О. Р. Баранецька // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 442 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 3–7. – Бібліографія: 3 назви.