Thumbnail Image

Видавництво Національного університету "Львівська політехніка",

Построена геодинамическая схема долговременного развития земной коры на основе моделей тектонических плит по данным GPS-измерений, обоснована возможность многократного образования за время существования Земли суперконтинента типа Пангея. Built Geodynamic circuit of long-term development of the crust by plate tectonic models for data from GPS-measurements proved the possibility of repeated education over the lifetime of the Earth's supercontinent Pangea type.

Кульчицький А. Я. До питання про використання GPS спостережень для вивчення тектонічної активності земної кори / А. Я. Кульчицький // Геодезія, картографія і аерофотознімання : міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2011. – Випуск 75. – С. 67–72. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review