Використання методів радіаційно-променевих технологій для деталей машин енергетичного обладнання

Thumbnail Image

Проаналізовано різні види руйнувань деталей машин та елементів конструкцій енергетичного обладнання. Ефективність запропонованих науково-технологічних рішень підтверджена їх промисловою апробацією за умов ТЕС західного регіону України. Наукові результати роботи використано у проектній документації ВАТ “Львів-ОРГРЕС”.

теплоенергетика, руйнування

Дурягіна З. А. Використання методів радіаційно–променевих технологій для деталей машин енергетичного обладнання / З. А. Дурягіна, Т. Л. Тепла // Іван Фещенко–Чопівський: вчений і патріот. Секція № 2 : Наукова діяльність Івана Фещенка–Чопівського та сучасні проблеми матеріалознавства : міжнародна наукова конференція, Львів, 28-29 жовтня 2009 р. : наукові праці конференції / Національний університет “Львівська політехніка”. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – C. 19–21.

Endorsement

Review