Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто передумови і основні функціональні засади проектування центрів виховання молоді для дітей віком 0 – 16 років на базі школи “закритого типу”.

центр виховання молоді, дизайн архітектурного середовища, дитсадок, ясла, школа, youth education center, the design of architectural environment, kindergarten, nursery, school

Іванов-Костецький С. О. Основні функціональні засади проектування центрів виховання молоді типу “пансіон” / С. О. Іванов-Костецький, О. Я. Семків // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Архітектура : збірник наукових праць. – 2015. – № 836. – С. 83–94 . – Бібліографія: 10 назв.