Перетворення Лапласа-Стілтьєса у математичних моделях систем масового обслуговування. Збіжність інтегралу Лапласа-Стілтьєса

No Thumbnail Available

Date

2014

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Видавництво ЗУКЦ

Abstract

Description

Keywords

Citation

Задорожна О. Ю. Перетворення Лапласа-Стілтьєса у математичних моделях систем масового обслуговування. Збіжність інтегралу Лапласа-Стілтьєса / О. Ю. Задорожна, Л. Л. Джавала // Проблеми та перспективи розвитку економіки і підприємництва та комп’ютерних технологій в Україні : збірник тез доповідей Х науково-практичної конференції, 31 березня - 5 квітня 2014 року / Національний університет «Львівська політехніка», Інститут підприємництва та перспективних технологій. – Львів, 2014. – С. 390–393. – Бібліографія 4 назви.