Проаналізовано праці сучасних українських і польських істориків, присвячені петлюрівській еміграції у міжвоєнній Польщі. Виділено основні напрями досліджень, підбито підсумок вивчення теми та окреслено шляхи подальших наукових пошуків. The work of modern Ukrainian and Polish historians devoted to Petliura’s emigration in Poland during the period of war are analysed. Main directions of the researches are allocated, a result of studying the theme is summed up and the ways of further scientific searches are outlined.

Футала В. П. Українська державно-політична еміграція в Польщі (1920–1930-ті рр.): сучасні дослідження та інтерпретація / В. П. Футала // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 612 : Держава та армія. – С. 124–128. – Бібліографія: 15 назв.