Мікроелектронна багатозначна міра опору, напруги та струму

Описано структурну схему мікроелектронної багатозначної міри та особ ливості побудови окремих вузлів. Розроблені структури забезпечили подання напруги, опору, струму із зведеною похибкою не вище 0,02% на границях 10 Ом, 10 мВ, 1 мА, і 0,01% на інших границях. При цьому забезпечено дискретність відтворення опору 0,001 Ом, напруги 1 цВ, струму 0,1 цА. The structural scheme of multifunction calibrator and its main design peculiarities are described in this paper. Elaborated structures provided the voltage, resistance, current with no higher than 0.02% reduced error at the limits of 10 Ohm, 10 mV, 1 mA and with 0.01% reduced error at other limits. The discreteness of reconstruction of resistance of 0.001 Ohm, voltage of 1 μV, current of 0.1 μA is provided..

Бойко О. Мікроелектронна багатозначна міра опору, напруги та струму / О. Бойко, О. Готра // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 423 : Електроніка. – С. 31–35. – Бібліографія: 3 назви.