Видавництво Львівської політехніки

The paper presents a brief description of the basic problems of personnel records management in higher education. Author presents the main advantages of using spreadsheets for accounting of staff.

вищі навчальні заклади (ВНЗ), електронні таблиці, Microsoft Excel, облік, персональні дані, професорсько-викладацький склад (ПВС)

Ткач З. Обробка персональних даних у вищих навчальних закладах засобами електронних таблиць / Зоряна Ткач, Наталія Вовк // Інформація, комунікація, суспільство 2017 : матеріали 6-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2017, 18–20 травня 2017 року, Україна, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. – С. 251–252. – Бібліографія: 6 назв.