Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In this paper the usage of modern information technologies and methods in popularization of student organization is investigated. The personal page of student organization in the social network Facebook is created and website is designed for online–branding purposes.

інтернет-брендинг, WWW, PR-технології, інформаційний ресурс, студентська організація, соціальна мережа, SMM

Михайлишин А. Сучасні інформаційні технології та методи інтернет-брендингу студентської організації / Анастасія Михайлишин, Соломія Федушко // Інформація, комунікація, суспільство 2016 : матеріали 5-ої Міжнародної наукової конференції ІКС-2016, 19–21 травня 2016 року, Україна, Львів, Славське / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2016. – С. 292–293. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review