Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто конструкцію, технологію та обладнання для з’єднання компози¬тів в залізобетонних плитах з листовою гофрованою арматурою. Для мінімізації ваги анкерних в’язів поставлена оптимізаційна задача нелінійного програмування з обмеженням на зовнішній діаметр та товщину стінки анкера. Наведено графічне розв’язання задачі.

Санніков І. В. Оптимізація параметрів стикового з’єднання композитів в залізобетонних плитах з листовою гофрованою арматурою / І. В. Санніков // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 441 : Теорія і практика будівництва. – С. 164–171. – Бібліографія: 6 назв.