Споруда в місті – константа чи процес?

Висвітлено історію архітектурних трансформацій будівлі на вул. Шолома Алейхема, 11 у м. Львові (колишня споруда товариства ремісників “Яд Харузим”). Розглянуто питання: культурологічної та історичної цінності будівлі; відповідності архітектурного образу будинку його функціональному призначенню; типологічних особливостей споруди в різні історичні часи – як театральної, клубної та адміністративно-офісної установи. Зроблено висновок про можливість, необхідність і міру змін, які можна внести до споруди під час її реконструкції задля її порятунку.

Гой Б. В. Споруда в місті – константа чи процес? / Б. В. Гой, Ю. Є. Джигіль // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 568 : Архітектура. – С. 191–201. – Бібліографія: 12 назв.