У зв’язку з активізацією на державному рівні робіт із “збереження та використання комплексу “Підгорецький замок” автор акцентує увагу на необхідності проведення не тільки реставрації окремих пам’яток житлового й громадського, але й господарського і виробничого призначення. При цьому для піднесення соціально-економічного та культурного рівня на селі важливо відтворити адекватні історичному призначенню просторового наповнення резиденції функції. Пропонується створення Західного регіонального координаційного центру ревалоризації історично сформованого ландшафту та соціально-економічного розвитку території.

Ремешило-Рибчинська О. І. Ревалоризація архітектурно-функціонального образу резиденції в Підгірцях в історично сформованому ландшафті Вороняків / О. І. Ремешило-Рибчинська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 568 : Архітектура. – С. 286–292. – Бібліографія: 12 назв.